امام حسن مجتبی علیه السلام: همانا محبّت و دوستی با ما سبب ریزش گناهان ـ از نامه اعمال ـ می شود، همان طوری که وزش باد، برگ درختان را می ریزد.«بحارالأنوار، ج 44، ص 23، ح 7»

6:16:49 PM 1401 / 02 / 27
 
اخبار بیمارستان ثامن الحجج (ع) آران و بیدگل

آغاز بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ثامن الحجج (ع) آران و بیدگل

آغاز بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ثامن الحجج (ع) آران و بیدگل

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل، از آغاز بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ثامن الحجج (ع) آران و بیدگل خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، دکتر اعظم باقری گفت: در پی تکمیل ظرفیت وحجم زیاد مراجعه بیماران نیازمند بستری به بیمارستان سیدالشهدا (ع) به عنوان تنها بیمارستان ریفرال کرونا این شهرستان، بیمارستان ثامن الحجج (ع) نیز برای بستری بیماران مبتلا به کرونا تخصیص یافت.


وی افزود: اگرچه کمتر از ۲۴ ساعت از پذیرش بیماران کرونایی در این بیمارستان می گذرد بخش بستری اورژانس بیمارستان با پذیرش ۱۱ بیمار تکمیل و دو بخش بستری دیگر برای پذیرش افزایش بار احتمالی بیماران آماده سازی شده است.


دکتر باقری تصریح کرد: طبقه اول این بیمارستان صرفاً به خدمات بستری زنان، زایمان و نوزادان اختصاص دارد.


وی با بیان اینکه در این شهرستان، همچنان میزان بستری‌ها بیش از موارد سرپایی است، بیان کرد: روزانه ۱۰ الی ۲۰ بیمار جدید بستری و ۱۵ تا ۲۰ بیمار ترخیص می‌شوند.


دکتر باقری ادامه داد: در حال حاضر در مجموع ۱۳۵ بیمار در حوزه این شبکه در بیمارستان‌ها بستری هستند که از این تعداد ، 5 بیمار در ICU بستری‌اند.


وی یادآور شد: این اقدام با حمایتهای مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کاشان در طی هفته های اخیر در تامین منابع و تجهیزات مورد نظر حاصل شده است.

                                                                                       روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

ساعت : 16:21 -  روز  : پنج شنبه  - 11 /  6 / 1400 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :750

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: